Aktualności

Majaland z Picaro Pod Strzechą taniej!

Informujemy, że prowadzimy sprzedaż biletów do parku rozrywki Majaland. Dla klientów Picaro Pod Strzechą przewidziany został specjalny rabat -12%. Bilety w promocyjnej cenie 61,50 zł do nabycia w recepcji Hotelu Picaro w Stoku. * cena regularna 69,90 zł dla dorosłych oraz dzieci powyżej 1 metra wzrostu.

10% rabatu dla Nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zapraszamy w dniu 14 października do Picaro Pod Strzechą wszystkich Nauczycieli. Mamy nadzieję, że 10% rabatu będzie miłym gestem! * rabat naliczany po okazaniu legitymacji nauczyciela

Sylwester 2018/2019

Szanowni Klienci, informujemy, że restauracja Picaro Pod Strzechą została wynajęta na imprezę zamkniętą w dniu 31 grudnia 2018 r. Oznacza to, że sprzedaż biletów na Sylwestra 2018/2019 w tym roku nie będzie miała miejsca. Przepraszamy za utrudnienia!

Drogie Mamy! Mamy coś dla dzieci!

Plac zabaw dla dzieci znajduje się tuż za restauracją Picaro Pod Strzechą i został on przystosowany do zabawy dla dzieci do 12. roku życia. Bezpieczeństwo i satysfakcja dzieci jest dla nas priorytetem!

Dzień Kawy

Intensywne, mocne espresso? Klasyczne, włoskie cappuccino? Spienione, słodkawe latte? W Światowy Dzień Kawy, który przypada 29 września, zapraszamy na prawdziwą, aromatyczną kawę do Picaro Pod Strzechą!

Jesienne menu weekendowe

Jesień w tym roku nadeszła z dnia na dzień – dosłownie! Wraz ze zmianą aury zmienia się też karta Picaro Pod Strzechą  Prezentujemy jesienne propozycje kulinarne, które serwowane będą w każdy weekend października

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Tuż za restauracją Picaro Pod Strzechą firma Indigo Tech zainstalowała urządzenie marki Circontrol. Stacja umożliwia ładowanie dwóch samochodów jednocześnie, prądem o maksymalnej mocy 22 kW dla każdego z gniazd.

Imprezy firmowe Pod Strzechą

Zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania branżowego czy przyjęcia firmowego zawsze należy do zadań wymagających profesjonalnego podejścia. Picaro Pod Strzechą zapewni w pełni doświadczoną obsługę i fachowe doradztwo! Kontakt 668 121 702

Ślimak, ślimak pokaż rogi, dam Ci sera na pierogi…

Pierogi to jedna z najpopularniejszych potraw kuchni polskiej. To doskonały pomysł na obiad przez cały rok. W zasadzie nie istnieją osoby, które nie lubiłyby pierogów pod jakąś postacią! To danie podobno było znane w naszym kraju już w średniowieczu. Od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością, również przez Gości Picaro Pod Strzechą!

Żegnajcie wakacje! Witaj szkoło!

Drodzy uczniowie! Najwyższy czas pożegnać wakacje i przywitać nowy rok szkolny. Z tej okazji życzymy Wam dużo wytrwałości i zapału do pracy oraz przypominamy, że uczniowie, którzy jedzą pożywne i zdrowie śniadania, osiągają lepszy wyniki w nauce. Zespół Picaro Pod Strzechą

IV miejsce w kat. Kucharz Roku

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Szefowa Kuchni Picaro Pod Strzechą – Ryszarda Wojciechowska zajęła wysokie IV miejsce w Plebiscycie Mistrzowie Smaku w kategorii Kucharz Roku w etapie wojewódzkim. W imieniu Ryszardy dziękujemy za wszystkie oddane głosy i zapraszamy do Picaro Pod Strzechą!

Kucharz Picaro Pod Strzechą w kolejnym etapie!

W imieniu Szefowej Kuchni Picaro Pod Strzechą, Ryszardy Wojciechowskiej dziękujemy za wszystkie oddane głosy i prosimy o dalsze wsparcie w postaci wysłania SMS o treści FWA.9 pod numer 72355. Ryszarda walczy obecnie o pierwsze miejsce w etapie wojewódzkim!

Lokalizacja

Stok 4, 66-220 Łagów

Restauracja znajduje się przy trasie nr 92
w kierunku granicy polsko-niemieckiej,
55 km od przejścia granicznego w Świecku.

Kontakt


kierownik@picaro.pl


+48 668 121 702

Zadzwoń

Godziny otwarcia

6:00 – 24:00
7 dni w tygodniu

Serdecznie zapraszamy!