Organizacja chrzcin

Jak wiadomo Chrzest Święty jest niezwykle ważną uroczystością, zarówno dla rodziców, zaproszonych gości, jak i dla malucha. To ważny dzień, w którym dziecko zostaje przyjęte do społeczności kościelnej, to także czas, gdy wspólnie z rodziną i znajomymi chcemy celebrować tę okoliczność. Bardzo istotne jest wybranie odpowiedniego miejsca, które nie tylko okaże się idealne na organizację chrzcin, ale także stworzy cudowny klimat i odpowiednią atmosferę. Taka z pewnością jest restauracja Picaro Pod Strzechą.

Zaplanuj chrzciny według swoich potrzeb

Chrzciny to także jedno z pierwszych, tak istotnych wydarzeń w życiu rodziny i dziecka, warto postawić na restaurację sprawdzoną oraz taką, która dobrze przygotowuje się na realizację tego wydarzenia. W restauracji Picaro Pod Strzechą goście wybierają najbardziej odpowiadające im menu, dopasowane do okoliczności oraz do walorów smakowych gości. Subtelne i delikatne dekoracje podkreślają ważność tego dnia, a zarazem mają indywidualny i intymny charakter, dlatego dobierane są razem z naszymi klientami. To ważne, by w takim dniu zapewnić komfort nie tylko zaproszonym na uroczystość gościom, ale także dziecku. Całość aranżacji i wystroju dopełnia muzyka, które ma charakter towarzyszący w uroczystości i wypełniający ciszę. Spełniamy życzenia naszych klientów, dlatego nasi goście mogą zaplanować, zarówno wygląd sali, dodatki, jak i muzykę.

Chrzest Święty to niezwykle ważna uroczystość dla rodziców, gości oraz maluszka. Planując uroczystość, warto zorganizować ją w miejscu, które najbardziej zapadnie nam w pamięć i będzie przywoływać radosne chwile. Restauracja Picaro Pod Strzechą jest miejscem idealnym na organizację tego typu uroczystości. Istnieje możliwość wyboru dekoracji, muzyki, i odpowiedniego menu, tak, by każdy z naszych gości czuł się wyjątkowo i komfortowo, a także, by jego oczekiwania zostały zaspokojone.

Dojazd i odległości

Świebodzin – 21,7 km

Lokalizacja

Stok 4, 66-220 Łagów

Restauracja znajduje się przy trasie nr 92
w kierunku granicy polsko-niemieckiej,
55 km od przejścia granicznego w Świecku.

Kontakt


kierownik@picaro.pl


+48 668 121 702

Zadzwoń

Godziny otwarcia

6:00 – 24:00
7 dni w tygodniu

Serdecznie zapraszamy!