Sala weselna

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, z tego powodu cała jego oprawa powinna być zorganizowana idealnie. Jednym z najistotniejszych aspektów organizacji wesela jest sala weselna, to w niej będą przez całą noc bawić się zaproszeni goście. Dlatego jej wybór powinien zostać dokonany z dużą starannością. Restauracja Picaro Pod Strzechą to doskonały lokal na wesele. Wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowany personel pozwolą spełnić wszystkie Państwa wymagania i sprawią, że ta noc będzie naprawdę niezapomniana.

Wyjątkowy staropolski klimat

Restauracja swoją nazwę zawdzięcza swojej wyjątkowej budowie. Stylizowana jest na dawną wiejską chatę, a budynek w całości wykonany jest z sosnowego drewna. Dach natomiast pokryty jest prawdziwą strzechą. Również meble i wystrój wnętrza są drewniane. Zapewnia to niesamowity klimat, który docenią szczególnie osoby mieszkające w mieście. Nawet będąc w środku budynku, można poczuć kontakt z naturą. Wnętrza są ciepłe i przytulne, a spożywanie w nich posiłków z rodziną i znajomymi przywodzi na myśl branie udziału w staropolskiej biesiadzie. Taka wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera sprawia, że to doskonała restauracja na ślub.

Oferta weselna 2018

Doskonałe jedzenie

Bogate i różnorodne menu na pewno pozwoli Państwu wybrać odpowiednie posiłki, które zostaną podane gościom weselnym. Potrawy serwowane w restauracji łączą tradycję z nowoczesnością. Są to smaki kuchni staropolskiej połączone z popularnymi europejskimi daniami. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu, ze świeżych i naturalnych produktów, według sprawdzonych od lat przepisów. Zajmują się tym doświadczeni kucharze pod okiem doskonałego szefa kuchni. Daje to gwarancję, że przygotowane jedzenie jest smaczne i zdrowe. Z pewnością zadowoli ono nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Hotel na miejscu

Jednym z częstych problemów Państwa Młodych podczas organizacji wesela jest zakwaterowanie gości przyjeżdżających z daleka. Ze względu na odległość nie mogą oni wrócić od razu do domu, tylko muszą zatrzymać się w hotelu. Jeżeli on i sala na wesele znajdują się daleko od siebie, sprawia to dodatkowe kłopoty z dojazdem. Na szczęście korzystając z oferty organizacji wesela w restauracji Picaro Pod Strzechą, nie będą mieli Państwo tego problemu. Zaraz obok restauracji znajduje się trzygwiazdkowy hotel Picaro, który może przyjąć maksymalnie 154 gości. A w pobliżu niego znajduje się pojemny parking. W ten sposób problem zakwaterowania zostanie rozwiązany.

Profesjonalna obsługa

Restauracja Picaro Pod Strzechą działa od wielu lat obsługując przez ten czas tysiące klientów. Zarówno tych, którzy zatrzymali się w niej po drodze, aby zjeść posiłek, jak i tych, którzy organizowali w niej wesela i inne uroczystości. Wiedza wynikająca z tego wieloletniego doświadczenia daje gwarancję profesjonalnej obsługi i spełnienia wszystkich Państwa wymagań. Wszystkie życzenia i uwagi zostaną szczegółowo przedyskutowane przed weselem, a miły i pomocny personel przez całą imprezę będzie służył pomocą.

Lokalizacja

Stok 4, 66-220 Łagów

Restauracja znajduje się przy trasie nr 92
w kierunku granicy polsko-niemieckiej,
55 km od przejścia granicznego w Świecku.

Kontakt


[email protected]


+48 668 121 702

Zadzwoń

Godziny otwarcia

6:00 – 24:00
7 dni w tygodniu

Serdecznie zapraszamy!